O nas

HauMiau 24

HauMiau24 - Logo

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i wielkie serce dla zwierząt, jako profesjonalni petsitterzy w unikalny sposób łączymy pasję z pracą.
 
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Justyna

Justyna

Praca ze zwierzętami to moja pasja. Z wykształcenia jestem zootechnikiem, swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z właścicielami zwierząt, którymi się opiekuję jako profesjonalny petsitter.

Eliza

Eliza

Moją pasję odkąd pamiętam, stanowi poznawanie świata kotów. Uważam je za fascynujące zwierzęta. Miłość i przywiązanie do nich realizuję od dawna w formie zdobywania wiedzy książkowej a także praktycznej jako petsitter.

Opinie

Justyna was great. She took great care of our kitties, kept us updated and was accommodating to our schedule.
I recommend, and I will use their services again.

Lucie B. @ 8.01.2019

Wszystko w jak najlepszym porządku, można śmiało wyjeżdżać ze spokojną głową o swoich pupili :) Pani Eliza ma świetną rękę do kotów. Profesjonalna opieka i stały kontakt z właścicielami. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości oferowanych usług. Bardzo dziękujemy!.

Irmina O. @ 2.01.2019

Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do zwierząt, koty zadowolone jak nigdy, dziękujemy za opiekę!.

Kam Fara @ 28.12.2018

Dziewczyny fantastyczne, z wielkim sercem i oddaniem dla zwierzaków! Zajęły się kocurkami podczas naszego urlopu, nie tylko podstawy: jedzenie, woda i kuwety, ale tez dużo czasu na zabawy i pieszczoty a nawet podanie tabletek koteczce "tarczycowej". Z pewnością będziemy jeszcze nie raz zwracać się do Dziewczyn z prośbą o opiekę, kocurki zrelaksowane, spokojne, szczęśliwe, widać że im też się podobało :) Dziekujemy!

Katarzyna S. @ 20.07.2018